Знайомство з Classtime

Ми створювали Classtime як освітній інструмент, зручний для вчителів, які працюють

з учнями будь-якого віку.

 

Дізнайтесь як використовувати Classtime в щоденній роботі та візьміть участь в всеукраїнському пілотному проєкті для викладачів державних закладів освіти!

Взяти участь в пілотному проєкті Classtime

 

Тисячі викладачів вже підкорили щоденне дистанційне навчання, підвищить і Ви свою ефективність та використовуйте Classtime в щоденній роботі – дізнайтесь про конкретні поради з нашої статті! 

 • Подивіться відео про Classtime: https://www.youtube.com/channel/UCvyJFnLXKrVqbE0zHUoYTaQ
 • Скористайтесь зручним центром допомоги, там Ви знайдете відповіді на більшість питань (просто почніть вводити слова запитання в пошук)
 • Організуйте контрольні з Classtime: повністю або частково. Наприклад,  Ви можете скомбінувати швидкий зріз на нашій платформі разом з усними відповідями або іншими завданнями. Або ж використати всі типи питань на Classtime та отримати результати лише звідси. Завдання на Classtime можна знайти через пошук у Публічній Бібліотеці, Бібліотеці ЗНО, за посиланням колеги, або створити свої.
 • Створіть нову сесіюотримайте унікальний код та оберіть налаштування, оптимальні для контрольних. Ми радимо перемішати питання та варіанти відповідей, використати часткове оцінювання, дозволити авторизацію лише з Google, дозволити одну спробу на питання та використати обмеження в часі. Можна використати планувальник сесії та провести контрольну лише на 45 хвилин, наприклад, або на триваліший термін. Щоб учні одразу розуміли результат, скористайтесь налаштуваннями “показувати відповіді одразу”.
 • Поширте сесію з учнями для виконання: поширити пряме посилання через електронний щоденник/групу учнів у месенджері; написати публікацію на іншому ресурсі
 • Відстежуйте прогрес у режимі реального часу, як зазвичай
 • Коли всі результати отримані, можна зайнятись аналітикою, прокоментувавши найбільш поширені помилки текстом у листі або PDF-експортом, або також поширити індивідуальні результати через експорт робіт учнів. Також можна обговорити типові помилки та висновки сесії завдяки розмові через Skype, Google Hangouts, ZOOM або інший ресурс.
 • Підготовка до ЗНО

  Cамостійна робота та забезпечення розуміння матеріалу для навчання вдома. Оберіть потрібні матеріали або створіть свої. Доступна опція використання всіх сесій ЗНО за попередні роки – перегляньте їх в Бібліотеці ЗНО. Можливо комбінувати завдання за темами (обирати потрібні завдання та додавати їх до окремих сесій) або давати їх таким чином повністю.

  Поділіться своїми матеріалами (посилання на статті, PDF-документи, завдання на Classtime, онлайн-презентації Google Slides, YouTube відео) з учнями через Ваш електронний щоденник/Google Drive/Microsoft Teams/групу учнів у месенджері; написати публікацію на іншому ресурсі

  Завдання Classtime можуть бути використані для самостійного тренування з посиланням “Попередній перегляд“. Учням навіть не треба вводити ім’я, і вони можуть проходити та повторювати Ваші завдання так часто, скільки захочуть. Просто оберіть потрібну групу питань, натисніть “Попередній перегляд” та поширте посилання з учнями:

 • Міні-оцінювання для підтримки розуміння та зворотного зв’язку

  Створіть сесію з питаннями не для отримання балів, а для отримання зворотного зв’язку. Яка тема за рік була найскладніша? Найцікавіша? Які відчуття мали учні протягом року? Як можна покращити їхній навчальний процес? За що вони особливо Вам вдячні? Що вони хочуть спробувати в новому році?

  Влаштуйте (не)контрольоване обговорення результатів дослідження через відеозв’язок або дозвольте учням скооперуватись самостійно. Перевірте рівень розуміння через міні-завдання в сесії Classtime.

 • Фінальні уроки онлайн у формі гейміфікації

  Використовуйте улюблений інструмент для відеоконференцій (Google HangoutsSkypeZoom) , щоб поділитися з учнями презентацією, доповненою завданнями Classtime. Командні ігри дозволять дітям скооперуватись та досягти спільної мети, що чудово для узагальнень в кінці року. (детальніше про них за посиланням) Ви можете поділитись своїм екраном та показати інформаційну панель сесії, посиланням попереднього перегляду своєї групи питань, щоб обговорити питання, або навіть запустити командну гру, за допомогою якої ваші учні зможуть працювати разом (дізнайтеся більше)! Це потужний спосіб пом’якшити одну з найбільших проблем закриття шкіл на карантин: самотність учнів та відсутність структури роботи

 • Спілкуйтесь з кожним під час проходження сесії

  Щоб допомогти учням розібратись в питаннях чи завданнях, або надіслати фінальні результати, використовуйте функцію чату для спілкування під час сесії з Преміумом.

  1) Надсилайте та отримуйте повідомлення в режимі реального часу, доступні лише для Вас та учня, з яким спілкуєтесь

  2) Обмінюватись можна також файлами з Ваших пристроїв (PDF-звіти про роботу, картинки, аудіо) і т.д.

  Функцію чату можна включити або відключити за потреби. Доступ до повідомлень у вчителя зберігається завжди, в учня – під час проходження сесії.

 • Преміум план в порівнянні з безкоштовним У Преміум плані Вам будуть доступні всі налаштування сесії. Це дасть Вам можливість не тільки зробити процес навчання для учнів цікавим, а й значно підвищити якість процесу навчання. Також, Ви не обмеженні в кількості учнів і зможете використовувати автоматичне оцінювання робіт. Ну і звичайно ж Вам буде доступний зручний експорт результатів сесій. Нижче Ви знайдете порівняння Преміум плану з безкоштовним.
 • Фінальні поради для застосування

  Будьте доступні для комунікації та надайте чіткі інструкції: наприклад, введення іншого імені анулює роботу, а також строки виконання через налаштування сесії.

  Більш функціональний матеріал: доповніть завдання відеоматеріалами, зображеннями, посиланнями на статті. Формулюйте питання таким чином, щоб менше фокусуватись на перевірці фактів, а розвивати мислення та здатність знаходити зв’язки та формулювати висновки. Особливо корисне питання типу “Текст” – подивіться відеоінструкцію про роботу з ним.

  У розробці: Класи та Спільні бібліотеки. Розподіліть навантаження і швидше отримуйте результати. З нашими майбутніми спільними бібліотеками команди вчителів зможуть віддалено працювати над групами питань, роблячи дистанційне навчання ще ефективнішим.

 • Візьміть участь в всеукраїнському пілотному проєкті від Classtime та партнерів! В рамках проєкту “Сучасні технології в кожній державній школі України” та скористайтесь перевагами для викладачів державних закладів освіти!

Взяти участь в пілотному проєкті Classtime


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*